Sizden Gelenler

yorum1_1.png

Diyetisyen Ömer Yılmaz-Şanlıurfa  

Ekşi maya ile gelen sağlık.Ekmeklerde kullanılan hazır mayalar yerine ‘’ekşi mayalama’’ yöntemiyle yapılan ekmekler tattığınızdan itibaren ağızda çok güzel bir tat bırakıyor.Diyet ekmek ekibini bu güzel çalışmaları ve ortaya koydukları ekmeklerinden ötürü çok teşekkür ederim.Sağlıklı ekmek imajını en güzel biçimde yansıttıkları için teşekkür ederim.

yorum1_1.png

Diyetisyen Damla Yıldızhan-Afyonkarahisar

 Sağlıklı ve dengeli beslenmek sağlıklı ekmekten geçer. Organik katkı maddesi içermeyen sağlık dolusu ekşi mayalı esmer ekmekler için diyet ekmek ürünlerini keyifle tüketiyor ve danışanlarıma öneriyorum.

yorum1_1.png

Diyetisyen Sümeyye Koç-Konya

Özellikle zayıflama programlarımızda danışanlarımızın uzun süre tok kalmaları ve sindirim sistemlerinin güzel çalışıyor olması önemlidir.Ekşi mayalı diyet ekmeklerin aynı zamanda tat olarak da çok güzel olmasıyla danışanlarıma tavsiyede bulundum ve özellikle sindirim açısından olumlu sonuçlar gördüm.Farklı damak zevkleri için üretmiş oldukları ekmek çeşitliliği,lezzetlerinin güzel olması,sağlığa olan katkıları ve güven vermeleri ile Diyet Ekmekleri başarılı buluyorum.

yorum1_1.png
Uzman Diyetisyen Olcay Barış - İstanbul

Mesleğimde her zaman ‘’ekmeksiz diyet olmaz’’ savunucusu olarak doğal olanı aramayı seçtiğimi söylemek isterim.Hem doyurucu ve sağlıklı hem de doğal olan bu ekmeklere ulaşmak istemez misiniz? Deneyimlemem üzerine kokusu kadar lezzeti de bir o kadar güzel olan bu ekmekler aynı zamanda tok tutuyor.Lif içeriği yüksek olduğundan sindirim problemlerine iyi geliyor.Porsiyona dikkat ederek gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

yorum1_1.png
Diyetisyen Ayşe Duran-Konya

Diyet ekmeği bizlere,danışanlarımıza ve halka sunduğu için sevgili diyet ekmekler ekibine teşekkür ediyorum.Gerek içeriğinde ki lif miktarının yüksek olması,gerek glisemik indeksinin düşük olması nedenleri ile doyurucu,kan şekerini ve insülin seviyesini dengelemede birebir,tatlı ihtiyaçlarını da önlemeye destek güzel bir ekmek markası başarılarının devamını dilerim.

yorum1_1.png
Diyetisyen Merve Taşkın-İstanbul

Sağlıklı ve dengeli beslenmenin olmazsa olmazlarından bir tanesi doğru karbonhidrat seçimi yapmaktır. Tam tane tahıldan veya ekşi mayadan üretilen,bol lifli,proteinli,vitamin ve minerallerden zengin ekmek,sağlıklı karbonhidratların başında gelmektedir.Yüksek lif içerikleri ve düşük glisemik indeksleri ile kan şekerini dengelemeye,vücut yağ oranını düşürmeye,tokluk sağlamaya/kilo kontrolüne yardımcı olmaya ve sağlıklı bağırsaklara sahip olmaya yardımcı olurlar.Yani doğru ekmek tüketmenin sayısız faydası vardır. Porsiyon kontrolüne dikkat ettiğiniz sürece, katkısız ve koruyucusuz bir çok seçeneğiyle Diyet Ekmekleri beslenmenize gönül rahatlığıyla dahil edebilirsiniz.

yorum1_1.png
Diyetisyen Sena Karahan-Samsun

Kilo kontrolü için sağlıklı yaşam için ekmeği bırakmıyoruz,ekmek çeşidini değiştiriyoruz.Tam buğday,çavdar,tam tahıllı ekmeklerin içindeki sağlıklı karbonhidratlara,vitaminlere ve posaya vücudumuzun ihtiyacı var.O yüzden ekmeği kesmek yerine sağlıklı olanını tüketelim.Doğal ekmek bulmanın zor olduğu bu dönemde Diyet Ekmekler bize güvenilir ve geleneksel ekmek alternatifleri sunuyor.Benim favorim kabak çekirdekli tam buğday ekmeği,yoksa siz hala denemediniz mi ?

yorum1_1.png
Funda Büyükaydın-Edirne

Çok doyurucu katkı ve koruyucu içermeyen besleyici bu ekmeklerle sabah kahvaltımı yapıyorum daha hafifce zinde hissediyorum.Üstelik buzdolabında 1 haftadan uzun süre bozulmadan tüketiyorum buzluğa attıklarımı da sonraki haftalarda yiyorum bir ay gidiyor bana ekmekler sürekli sipariş vereceğimi düşünüyorum.

yorum1_1.png
Yusuf Kalkan-Düzce

Allah sizlerden razı olsun.Avrupa’ da onlarca çeşit ekmeği bulmak mümkün iken maalesef ülkemizdeki bütün fırınlar tek tip ekmek üretiyorlar ve maalesef doğal da değil.
Çocuklarım vasıtasıyla işyerinize geldim hem ürünlerinizden aldım hemde iş yerinizi Eşimle birlikte gezdim ve gördüm ki son derece itinalı hijyenli ve seri çalışıyorsunuz.Altı ayı aşkın süredir ailece özellikle organik tam çavdar ekmeği ve çavdar mamüllerinizle besleniyoruz.Son derece titiz ve hijyenli çalışıyorsunuz kutluyorum.Ayrıca her geçen gün siparişe uygun organik çeşitli mamüller de üretiyorsunuz.
Daha çok çalışarak ve araştırarak farklı taleplere farklı üretimlerle insan sağlığına katkılarınızın devamını bu konudaki çalışmalarınızda başarı, dilek ve dualarımı gönderiyorum.Tüm çalışanlarınızı tebrik ediyorum.

yorum1_1.png
Faruk Gökçeoğlu-Bolu

Beyaz ekmeğe olan düşkünlüğümüz maalesef sağlığımızı olumsuz yönde etkiliyor alışık olmadığım bir lezzet olan organik tam çavdarı kilo vermek amacıyla tüketmeye başladım faydasını da gördüm katkısız ve doğal olması,,acıkma hissini geciktirmesi ve emin ellerde üretiliyor olması sebebiyle tercih ediyorum artık hayatımda beyaz ekmek yok teşekkürler diyetekmekler.Benim favorim zeytinli tam çavdar ekmeğinden yana.

yorum1_1.png
Seda Serin-Ankara

>Tüm öğünlerimin tek sağlıklı ekmeği diyet ekmek.Chia tohumlu Tam Çavdar ekmeği vazgeçilmezim oldu.Sadece 1 dilim bu kadar tok tutar mı ? sorusuna cevapsınız herkese tavsiye ediyorum en içten ve gönül rahatlığı ile iyi ki tanımışım iyi ki varsınız diyet ekmek.

yorum1_1.png
Damla Yıldız-Ankara

>Bende ekmeksiz diyet olmaz diyenlerdenim,işte tam da bu yüzden diyet ekmekleri seçtim gerçekten hem doyurucu hem besleyici,diyet yaparken alman gereken öğünlerin hepsi bu ekmeklerde mevcut.Evimde hazırladığım yemeklerin baş tacı oldu.Teşekkürler diyet ekmek.